Bar

SOHO Bar połączony ze strefą Lounge to towarzyskie serce Klubu. To tu, każdego dnia spotykają się nasi Klubowicze aby nie tylko dodać sobie energii o poranku, zregenerować swoje siły po intensywnym treningu, a także by porozmawiać, zawrzeć nowe znajomości i przyjaźnie. Oferta SOHO Baru jest ciągle powiększana. Oprócz suplementów, zdrowych posiłków oraz świeżo wyciskanych soków, nasz bar zaopatrzony jest w szeroką gamę smakową koktajli proteinowych, czyli niezastąpionej porcji białka po treningu. Duży wybór chłodnych napoi ugasi pragnienie podczas aktywności i zadba o dobre nawodnienie organizmu.

Oferta SOHO Baru:

SHAKE

Koktajle białkowe są niezwykle cennym źródłem białka. Zapotrzebowanie na ten składnik jest zwiększone wśród osób intensywnie trenujących ze względu na nasilone procesy kataboliczne podczas długotrwałego wysiłku fizycznego.  W SOHO Barze oferujemy szeroki asortyment shake’ów białkowych w wielu smakach.

food-1
OIZV0Q0

Koktajle i świeżo wyciskane soki

Oferujemy koktajle oraz świeżo wyciskane soki.

SUPLEMENTY

Suplementy przedtreningowe przeznaczone do stosowania przed wzmożoną intensywnością fizyczną. Poprawiają siłę i koncentrację podczas treningu.

food-3
butelki-300x294

Power Water's

Power Water’s to unikalna formuła będąca połączeniem wody i kofeiny z zielonej kawy uprawianej organicznie. Ten naturalny miks sprawia, że po opróżnieniu butelki odczuwamy wyraźny przypływ energii, co porównywalne jest z wypiciem dwóch filiżanek kawy.

pasjasmaku

Pasja Smaku

W SOHO barze oferujemy posiłki z linii Fit firmy Pasja Smaku. Jest to żywność przeznaczona dla ludzi aktywnych , skomponowana pod kątem optymalnych wartości odżywczych. Wszystkie posiłki są w 100% naturalne, produkowane metodami tradycyjnymi,świeże i bez dodatków: cukru, tłuszczu, soli, białej mąki, sztucznych barwników, konserwantów i polepszaczy.

W ofercie znajdziecie:

  • deser owocowy
  • omlet czekoladowy z owocami
  • omlet warzywny z kurczakiem
  • tortilla
  • pizza
  • różnego rodzaju sałatki i obiady
  • dania chińskie i meksykańskie
  • ciasta