Bar

SOHO Bar połączony ze strefą Lounge to towarzyskie serce Klubu. To tu, każdego dnia spotykają się nasi Klubowicze aby nie tylko dodać sobie energii o poranku, zregenerować swoje siły po intensywnym treningu, a także by porozmawiać, zawrzeć nowe znajomości i przyjaźnie. Oferta SOHO Baru jest ciągle powiększana. Oprócz suplementów, zdrowych posiłków oraz świeżo wyciskanych soków, nasz bar zaopatrzony jest w szeroką gamę smakową koktajli proteinowych, czyli niezastąpionej porcji białka po treningu. Duży wybór chłodnych napoi ugasi pragnienie podczas aktywności i zadba o dobre nawodnienie organizmu.

Oferta SOHO Baru:

SHAKE

Koktajle białkowe są niezwykle cennym źródłem białka. Zapotrzebowanie na ten składnik jest zwiększone wśród osób intensywnie trenujących ze względu na nasilone procesy kataboliczne podczas długotrwałego wysiłku fizycznego.  W SOHO Barze oferujemy szeroki asortyment shake’ów białkowych w wielu smakach.

food-1
food-2

Koncentrat

Koncentrat białka serwatkowego to dobry sposób na uzupełnienie aminkwasów w organizmie, które są odpowiedzialne za budowę mięśni. Białko serwatkowe zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy potrzebne do prawidłowej regeneracji, co czyni jest pełnowartościowym źródłem białka. Białko serwatkowe przyjmowane po treningu hamuje procesy rozpadu mięśni, zwiększając efektywność treningu oraz zmniejsza uczucie zmęczenia treningowego.

IZOLAT

Izolat białka serwatki to najczystsza forma białka, pozbawiona węglowodanów i tłuszczów Charakteryzuje się najwyższą jakością i najlepszą przyswajalnością. Doskonale wpływa na budowanie masy i siły mięśniowej.

gainer

To zbilansowana odżywka wysokokaloryczna w skład której wchodzą białka i węglowodany. Stanowi doskonałe uzupełnienie kalorii w diecie sportowców. Przeznaczone głównie do budowania masy mięśniowej jak również regeneracji siły po treningu.

SUPLEMENTY

Suplementy przedtreningowe przeznaczone do stosowania przed wzmożoną intensywnością fizyczną. Poprawiają siłę i koncentrację podczas treningu.

food-3

Pasja Smaku

W SOHO barze oferujemy posiłki z linii Fit firmy Pasja Smaku. Jest to żywność przeznaczona dla ludzi aktywnych , skomponowana pod kątem optymalnych wartości odżywczych. Wszystkie posiłki są w 100% naturalne, produkowane metodami tradycyjnymi,świeże i bez dodatków: cukru, tłuszczu, soli, białej mąki, sztucznych barwników, konserwantów i polepszaczy.

W ofercie znajdziecie:

  • deser owocowy
  • omlet czekoladowy z owocami
  • omlet warzywny z kurczakiem
  • tortilla
  • pizza
  • różnego rodzaju sałatki i obiady
  • dania chińskie i meksykańskie
  • ciasta

 

 

food-4