Grafik

Zapisz się na nasze zajęcia poprzez strefę klienta:
zapisy

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
FATBURNING
08.00
09.00
Aga
PUMP SZTANGI
08.00
09.00
Aga
PŁASKI BRZUCH
08.00
09.00
Wiola
08.30
09.00
JOGA IYENGARA
09.00
10.30
Magda
KOBIETA NA SIŁOWNI
09.00
10.00
Maciek
KOBIETA NA SIŁOWNI
09.00
10.00
Maciek
JOGA IYENGARA
09.00
10.30
Magda
09.30
10.00
10.30
SOHO SENIOR
10.30
11.30
Aga
PUMP SZTANGI
10.30
11.30
Aga

SOHO JUNIOR
10.30
11.30
Mateusz
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
SALSATION
18.00
19.00
Wiola

SOHO SURVIVAL
18.00
19.00
Maciek
I ❤ BURPEES
18.00
19.00
Kacper

SIŁA & WYTRZYMAŁOŚĆ
18.00
19.00
Mateusz

TURBO SPALANIE
18.00
19.00
Madzia

JOGA IYENGARA
18.30
20.00
Magda

BOKS
19.00
20.00
Andrzej Rżany

POLE DANCE
19.00
20.00
Kasia

TEAM
19.00
20.00
by Mateusz

ZUMBA
19.00
20.00
Aga
FATBURNING
18.00
19.00
Aga

PLYOMETRIA
18.00
19.00
Łukasz

ZDROWY KRĘGOSŁUP
18.00
19.00
Wiola

SOHO SURVIVAL
18.00
19.00
Łukasz

JOGA IYENGARA
18.30
20.00
Magda

BOKS
19.00
20.00
Andrzej Rżany

CYCLING
19.00
20.00
Kinga

SIŁA & WYTRZYMAŁOŚĆ
19.00
20.00
Mateusz
POLE DANCE
18.00
19.00
Kasia

MODELOWANIE
18.00
19.00
Klaudia

ZDROWY KRĘGOSŁUP
18.00
19.00
Wiola
18.30
19.00
CELLULIT STOP
19.00
20.00
Aga

CYCLING
19.00
20.00
Maja

FUNCTIONAL WOD
19.00
20.00
Kacper

TAŚMY & KETTLE
19.00
20.00
Maciek
TAŚMY & KETTLE
19.00
20.00
Maciek

TEAM
19.00
20.00
by Łukasz

ZUMBA
19.00
20.00
Wiola

K1
19.00
20.30
Paweł
ZUMBA
19.00
20.00
Wiola

K1
19.00
20.30
Paweł

GIMNASTYKA
20.00
21.00
Łukasz
19.30
20.00
GIMNASTYKA
20.00
21.00
Łukasz

PLYOMETRIA
20.00
21.00
Kacper
CYCLING
20.00
21.00
Kinga

FUNCTIONAL WOD
20.00
21.00
Kacper
20.30

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
SIŁA & WYTRZYMAŁOŚĆ
18.00
19.00
Mateusz
PLYOMETRIA
18.00
19.00
Łukasz
18.30
19.00
FUNCTIONAL WOD
19.00
20.00
Kacper
TEAM
19.00
20.00
by Mateusz
TEAM
19.00
20.00
by Łukasz
SIŁA & WYTRZYMAŁOŚĆ
19.00
20.00
Mateusz
19.30
20.00
PLYOMETRIA
20.00
21.00
Kacper
FUNCTIONAL WOD
20.00
21.00
Kacper
20.30

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
FATBURNING
08.00
09.00
Aga
PUMP SZTANGI
08.00
09.00
Aga
PŁASKI BRZUCH
08.00
09.00
Wiola
08.30
09.00
JOGA IYENGARA
09.00
10.30
Magda
KOBIETA NA SIŁOWNI
09.00
10.00
Maciek
KOBIETA NA SIŁOWNI
09.00
10.00
Maciek
JOGA IYENGARA
09.00
10.30
Magda
09.30
10.00
10.30
SOHO SENIOR
10.30
11.30
Aga
PUMP SZTANGI
10.30
11.30
Aga

SOHO JUNIOR
10.30
11.30
Mateusz
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
SALSATION
18.00
19.00
Wiola

SOHO SURVIVAL
18.00
19.00
Maciek
I ❤ BURPEES
18.00
19.00
Kacper

TURBO SPALANIE
18.00
19.00
Madzia

JOGA IYENGARA
18.30
20.00
Magda

BOKS
19.00
20.00
Andrzej Rżany

POLE DANCE
19.00
20.00
Kasia

ZUMBA
19.00
20.00
Aga
FATBURNING
18.00
19.00
Aga

ZDROWY KRĘGOSŁUP
18.00
19.00
Wiola

SOHO SURVIVAL
18.00
19.00
Łukasz

JOGA IYENGARA
18.30
20.00
Magda

BOKS
19.00
20.00
Andrzej Rżany

CYCLING
19.00
20.00
Kinga
POLE DANCE
18.00
19.00
Kasia

MODELOWANIE
18.00
19.00
Klaudia

ZDROWY KRĘGOSŁUP
18.00
19.00
Wiola
18.30
19.00
CELLULIT STOP
19.00
20.00
Aga

CYCLING
19.00
20.00
Maja

TAŚMY & KETTLE
19.00
20.00
Maciek
TAŚMY & KETTLE
19.00
20.00
Maciek

ZUMBA
19.00
20.00
Wiola

K1
19.00
20.30
Paweł
ZUMBA
19.00
20.00
Wiola

K1
19.00
20.30
Paweł

GIMNASTYKA
20.00
21.00
Łukasz
19.30
20.00
GIMNASTYKA
20.00
21.00
Łukasz
CYCLING
20.00
21.00
Kinga
20.30

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

No events available!