O Nas

SOHO Body Spirit to wyjątkowe miejsce, wyznacznik nowej jakości fitnessu na polskim rynku, klub klasy PREMIUM, inny niż wszystkie.

Stworzony z myślą o najbardziej wymagających Klientach zachwyca oryginalnym stylem i awangardową aranżacją wnętrz, nawiązującą do nowojorskiej dzielnicy SOHO z lat 70.

Pierwszy profesjonalny klub fitness tego konceptu powstał w Brwinowie, woj. mazowieckie na przełomie 2012/2013 roku i już dziś odnosi sukcesy, zwyciężając w Ogólnopolskim Konkursie Klubów Fitness w kategorii "INWESTYCJA ROKU 2013".
SOHO Body Spirit w Dębicy, to najlepsze miejsce w Dębicy, dla osób szukających dla siebie idealnego klubu fitness. Jest to klub o powierzchni 1300m2, rozplanowany na trzech poziomach.

Na parterze znajduje się Fit Shop, czyli profesjonalny sklep sportowy, w którym każdy będzie mógł zakupić różnego rodzaju produkty takie jak odzież sportowa, gadżety fitness, suplementy czy kosmetyki, wszystko wedle potrzeb Klientów.

Na pierwszym piętrze architekci umieścili recepcję z lounge barem, który serwuje pyszne, zdrowe jedzenie, szatnie oraz strefę beauty, w której znajduje się grota solna, sauna sucha oraz pokój, gdzie proponujemy relaksujący masaż. Na tym piętrze znajduje się również siłownia i strefa wolnych ciężarów, strefa cardio oraz maszyny do treningu siłowego. Na pewno każdy Klubowicz, który skorzysta z tych propozycji będzie zadowolony. Podejmując wyzwanie do walki o piękne ciało i decydując się na trening personalny pod nadzorem naszych profesjonalnych i doskonale wyszkolonych trenerów SOHO, swoją ciężką pracą szybko dotrze do celu!

Drugie piętro SOHO Body Spirit, to strefa funkcjonalna z bramą do treningu funkcjonalnego, gdzie można trenować boks, grać w siatkówkę i badmintona. Dysponujemy również dwiema salami - salą do fitnessu i salą body & mind. Każde zajęcia, indoor cycling, fat burning, zumba, joga i wiele innych, prowadzi profesjonalny trener lub wyszkolony instruktor fitness, który swoich Klubowiczów nie pozostawi samych sobie. Oferujemy również pomoc dietetyka.

SOHO Body Spirit jak wspomnieliśmy to klub dla najbardziej wymagających Klientów, który nie będąc kolejnym szablonowym projektem na rynku polskich klubów, już dziś zdobywa ogromne uznanie w całej Polsce i rzeszę pozytywnych głosów na Podkarpaciu. W marcu 2015r, przy klubie w Dębicy uruchomiliśmy salon kosmetyczno-fryzjerski, SOHO Beauty, gdzie każdy może skorzystać z usług manicure, pedicure, masażu, makijażu i fryzjerstwa.

W klubie znajdują się również dwa łóżka solarium, stojące oraz leżące, MegaSun.

 

Charakterystyka stylu SOHO:

- wyjątkowy projekt, charakterystyczny dla postindustrialnych obiektów
- użycie materiałów, które bezpośrednio odnoszą się do klimatu Soho w Nowym Jorku: cegły, betonu, stali i szkła
- eklektyczne zestawienie architektonicznego minimalizmu z rustykalnymi akcentami w postaci lamp, zasłon, wykładzin, zdjęć
- proste i uporządkowane wnętrze, umożliwiające optymalne wykorzystanie przestrzeni
- stonowana kolorystyka, nadająca wnętrzu ciepły, mniej oficjalny charakter
- oświetlenie, umożliwiające zmianę klimatu wnętrza poprzez grę natężeniem i kolorami zdjęcia autorstwa Justyny Steczkowskiej, zapewniające
wnętrzom artystyczny klimat, czyniące ludzkie ciało centralnym elementem SOHO Body Spirit

Artur Ligęska

Prezes Twój Fitness Sp. z o.o., odpowiada za planowanie inwestycji, strategię rozwoju sieci klubów fitness oraz szkolenia managerów i pracowników. Jest uznanym w Polsce i Europie ekspertem z zakresu fitness managementu. Ogromne doświadczenie, zdobyte podczas pracy zawodowej w charakterze managera, ugruntowało jego pozycję jako lidera w zakresie projektowania i finalizacji inwestycji fitness&welles. Z powodzeniem realizuje kolejne koncepcje fitness klubów w całej Polsce, odpowiadając za takie miejsca jak: Fabryka Zdrowia w Stalowej Woli, Pop Gym Sport & Health Club w Radomiu, Fitness Club Sporting Leszno, City Fitness Rzeszów (dziś Calypso Rzeszów Hetmańska) i Classic Fitness Wrocław. W trakcie realizacji jest kolejny klub fitness, tym razem na Lubelszczyźnie.

Artur Ligęska jest także pomysłodawcą i twórcą powstającej właśnie sieci klubów SOHO Body Spirit. Pierwszy z nich powstał w Brwinowie i oferuje klientom niespotykaną do tej pory na rynku fitness jakość. To jeden z pierwszych w Polsce klubów klasy Premium, który zapewnia najnowocześniejszy sprzęt najwyższej jakości oraz w pełni profesjonalną, kompleksową obsługę. Oferta SOHO Body Spirit to także rozbudowana strefa spa&wellness, gdzie klubowicze mogą zadbać o witalność i dobre samopoczucie. Oferta SOHO Body Spirit skierowana jest do najbardziej wymagających użytkowników, dla których sport to nie tylko sposób spędzania wolnego czasu, ale przede wszystkim pasja i styl życia. Filozofia klubu odniosła ogromny sukces, dzięki czemu możliwe stało się planowanie otwarcia kolejnych - w trakcie realizacji jest drugi klub SOHO Body Spirit w Starej Mleczarni, w Dębicy. Artur Ligęska jest także licencjonowanym trenerem personalnym oraz instruktorem fitness European Fitness Assocation. Licencję indor cycling zdobył w Swiss Academy of Sport. Autor licznych publikacji branżowych, ceniony uczestnik wielu kongresów i spotkań branży fitness w Polsce i na świecie. W grudniu 2013 roku ukończył studia z Fitness Management w USA, organizowane przez NFBA i jest jedynym w Europie Środkowej doradcą z wyżej wspomnianym dyplomem.

W maju 2015r został uznany przez jeden z magazynów ekonomicznych Home&Market za jednego z najlepszych menadżerów biznesu fitness, w Polsce.

Wydał dwie płyty z muzyką chillout, SOHO Lounge, a także z perfekcyjnym setem house, SOHO House. We wrześniu 2015r, w księgarniach pojawiła się książka sygnowana przez Artura Ligęskę, "Zmień Swoje Ciało".To polska edycja australijskiego bestseller-a. W chwili obecnej intensywnie pracuje nad autorską książką, pod roboczym tytułem, "Fitness, moja droga".