O Nas

SOHO Body Spirit to wyjątkowe miejsce, wyznacznik nowej jakości fitnessu na polskim rynku, klub klasy PREMIUM, inny niż wszystkie.

Stworzony z myślą o najbardziej wymagających Klientach zachwyca oryginalnym stylem i awangardową aranżacją wnętrz, nawiązującą do nowojorskiej dzielnicy SOHO z lat 70.

Pierwszy profesjonalny klub fitness tego konceptu powstał w Brwinowie, woj. mazowieckie na przełomie 2012/2013 roku i już dziś odnosi sukcesy, zwyciężając w Ogólnopolskim Konkursie Klubów Fitness w kategorii "INWESTYCJA ROKU 2013".
SOHO Body Spirit w Dębicy, to najlepsze miejsce w Dębicy, dla osób szukających dla siebie idealnego klubu fitness. Jest to klub o powierzchni 1300m2, rozplanowany na trzech poziomach.

Na parterze znajduje się Fit Shop, czyli profesjonalny sklep sportowy, w którym każdy będzie mógł zakupić różnego rodzaju produkty takie jak odzież sportowa, gadżety fitness, suplementy czy kosmetyki, wszystko wedle potrzeb Klientów.

Na pierwszym piętrze architekci umieścili recepcję z lounge barem, który serwuje pyszne, zdrowe jedzenie, szatnie oraz strefę beauty, w której znajduje się grota solna, sauna sucha oraz pokój, gdzie proponujemy relaksujący masaż. Na tym piętrze znajduje się również siłownia i strefa wolnych ciężarów, strefa cardio oraz maszyny do treningu siłowego. Na pewno każdy Klubowicz, który skorzysta z tych propozycji będzie zadowolony. Podejmując wyzwanie do walki o piękne ciało i decydując się na trening personalny pod nadzorem naszych profesjonalnych i doskonale wyszkolonych trenerów SOHO, swoją ciężką pracą szybko dotrze do celu!

Drugie piętro SOHO Body Spirit, to strefa funkcjonalna z bramą do treningu funkcjonalnego, gdzie można trenować boks, grać w siatkówkę i badmintona. Dysponujemy również dwiema salami - salą do fitnessu i salą body & mind. Każde zajęcia, indoor cycling, fat burning, zumba, joga i wiele innych, prowadzi profesjonalny trener lub wyszkolony instruktor fitness, który swoich Klubowiczów nie pozostawi samych sobie. Oferujemy również pomoc dietetyka.

SOHO Body Spirit jak wspomnieliśmy to klub dla najbardziej wymagających Klientów, który nie będąc kolejnym szablonowym projektem na rynku polskich klubów, już dziś zdobywa ogromne uznanie w całej Polsce i rzeszę pozytywnych głosów na Podkarpaciu. W marcu 2015r, przy klubie w Dębicy uruchomiliśmy salon kosmetyczno-fryzjerski, SOHO Beauty, gdzie każdy może skorzystać z usług manicure, pedicure, masażu, makijażu i fryzjerstwa.

W klubie znajdują się również dwa łóżka solarium, stojące oraz leżące, MegaSun.

 

Charakterystyka stylu SOHO:

- wyjątkowy projekt, charakterystyczny dla postindustrialnych obiektów
- użycie materiałów, które bezpośrednio odnoszą się do klimatu Soho w Nowym Jorku: cegły, betonu, stali i szkła
- eklektyczne zestawienie architektonicznego minimalizmu z rustykalnymi akcentami w postaci lamp, zasłon, wykładzin, zdjęć
- proste i uporządkowane wnętrze, umożliwiające optymalne wykorzystanie przestrzeni
- stonowana kolorystyka, nadająca wnętrzu ciepły, mniej oficjalny charakter
- oświetlenie, umożliwiające zmianę klimatu wnętrza poprzez grę natężeniem i kolorami zdjęcia autorstwa Justyny Steczkowskiej, zapewniające
wnętrzom artystyczny klimat, czyniące ludzkie ciało centralnym elementem SOHO Body Spirit