Artur Ligęska

Prezes Twój Fitness Sp. z o.o., odpowiada za planowanie inwestycji, strategię rozwoju sieci klubów fitness oraz szkolenia managerów i pracowników. Jest uznanym w Polsce i Europie ekspertem z zakresu fitness managementu. Ogromne doświadczenie, zdobyte podczas pracy zawodowej w charakterze managera, ugruntowało jego pozycję jako lidera w zakresie projektowania i finalizacji inwestycji fitness&welles. Z powodzeniem realizuje kolejne koncepcje fitness klubów w całej Polsce, odpowiadając za takie miejsca jak: Fabryka Zdrowia w Stalowej Woli, Pop Gym Sport & Health Club w Radomiu, Fitness Club Sporting Leszno, City Fitness Rzeszów (dziś Calypso Rzeszów Hetmańska) i Classic Fitness Wrocław. W trakcie realizacji jest kolejny klub fitness, tym razem na Lubelszczyźnie.

Artur Ligęska jest także pomysłodawcą i twórcą powstającej właśnie sieci klubów SOHO Body Spirit. Pierwszy z nich powstał w Brwinowie i oferuje klientom niespotykaną do tej pory na rynku fitness jakość. To jeden z pierwszych w Polsce klubów klasy Premium, który zapewnia najnowocześniejszy sprzęt najwyższej jakości oraz w pełni profesjonalną, kompleksową obsługę. Oferta SOHO Body Spirit to także rozbudowana strefa spa&wellness, gdzie klubowicze mogą zadbać o witalność i dobre samopoczucie. Oferta SOHO Body Spirit skierowana jest do najbardziej wymagających użytkowników, dla których sport to nie tylko sposób spędzania wolnego czasu, ale przede wszystkim pasja i styl życia. Filozofia klubu odniosła ogromny sukces, dzięki czemu możliwe stało się planowanie otwarcia kolejnych – w trakcie realizacji jest drugi klub SOHO Body Spirit w Starej Mleczarni, w Dębicy. Artur Ligęska jest także licencjonowanym trenerem personalnym oraz instruktorem fitness European Fitness Assocation. Licencję indor cycling zdobył w Swiss Academy of Sport. Autor licznych publikacji branżowych, ceniony uczestnik wielu kongresów i spotkań branży fitness w Polsce i na świecie. W grudniu 2013 roku ukończył studia z Fitness Management w USA, organizowane przez NFBA i jest jedynym w Europie Środkowej doradcą z wyżej wspomnianym dyplomem.

W maju 2015r został uznany przez jeden z magazynów ekonomicznych Home&Market za jednego z najlepszych menadżerów biznesu fitness, w Polsce.

Wydał dwie płyty z muzyką chillout, SOHO Lounge, a także z perfekcyjnym setem house, SOHO House. We wrześniu 2015r, w księgarniach pojawiła się książka sygnowana przez Artura Ligęskę, „Zmień Swoje Ciało”.To polska edycja australijskiego bestseller-a. W chwili obecnej intensywnie pracuje nad autorską książką, pod roboczym tytułem, „Fitness, moja droga”.